אודות המשרד לקשרי חוץ ולפיתוח משאבים

המשרד לקשרי חוץ ולפיתוח משאבים

המשרד לקשרי חוץ ולפיתוח משאבים הינו יחידה מנהלית, הממונה על פיתוח שותפויות וגיוס תרומות ומשאבים לקידום חזון המכללה האקדמית לחינוך ע"ש קיי. המשרד ממלא תפקיד חשוב וקריטי בהבטחת המשך התפתחות מכללת קיי, על כל פעילויותיה הענפות, למימוש חזונה ולהשגת יעדיה.

 

מכללת קיי היא מוסד אקדמי מוביל בנגב בתחומים של חינוך והכשרה להוראה. המכללה מציעה תוכניות לאורך כל הרצף הגילאי מינקות ועד בית הספר העל יסודי, ועל רצף הנתיבה המקצועית מההכשרה להוראה לעד לתואר השני. מכללת קיי רואה בחינוך את הדרך המרכזית לשינוי פני החברה בישראל בכלל, ובנגב בפרט ומדגישה את המחוייבות הערכית, החברתית והחינוכית של הלומדים והמלמדים לקידום עתיד טוב יותר לתושבי הפריפרייה.

 

המשרד לקשרי חוץ ולפיתוח משאבים כפוף ישירות לנשיאת המכללה והוא אחראי על יישום מדיניות הנהלת המכללה בתחומים של פיתוח שותפויות ומשאבים. בראש המשרד הגב' מירב רז.

 

מתפקידי המשרד:

  • פיתוח והידוק קשרי חוץ עם ידידים ושותפים בארץ ובעולם.
  • גיוס משאבים, מענקים, תרומות ומלגות.
  • הקמת אגודת ידידים.
  • תיאום הפורום לגיוס משאבים מטעם הדירקטוריון.
  • ארגון וליווי סיורים וביקורים של משלחות ויחידים.

 

רוח הנתינה וההתנדבות למען האחר והקהילה היא חלק בלתי נפרד מהשליחות של מכללת קיי. תומכים ותומכות מהארץ ומהעולם מוזמנים לקחת חלק במימוש השליחות הזו על ידי הרחבת משאבי המכללה ומתן תרומה.  בנוסף, כתומכי מכללת קיי תוכלו להישאר מעודכנים על ידי הצטרפות לרשימת התפוצה ולחיצה על כפתור ה"לייק" בעמוד הפייסבוק שלנו.

 

המכללה האקדמית לחינוך ע"ש קיי הינה חברה לתועלת הציבור, ללא מטרות רווח. נא ראו מטה את האפשרויות השונות לקדם את השליחות שלנו ולתרום לעשייה החשובה של מכללת קיי.

 

לפרטים נוספים או כדי לדון באפשרויות הנתינה השונות, אל תהססו ליצור קשר עם גב' מירב רז, ראש משרד קשרי חוץ ופיתוח משאבים
טל: 08-6402864  דוא"ל: meravr@kaye.ac.il

צור קשר עם המשרד לפיתוח משאבים

 

גב' מירב רז, ראש משרד קשרי חוץ ופיתוח משאבים
טלפון: 08-6402864
דוא"ל: meravr@kaye.ac.il

 

גב' סימה פרץ, מזכירות המשרד
טלפון: 08-6402810
פקס: 08-8608953
דוא"ל: info-iro@kaye.ac.il

לשיחה עם יועץ, השאר פרטיך וניצור קשר בהקדם
דילוג לתוכן