בעלי תפקידים

בעלי תפקידים – שנה"ל תשפ"א

פרופ' לאה קוזמינסקי                    נשיאת המכללה
ד"ר אורלי קרן                              משנה אקדמי לנשיאה
ד"ר אסתר פיירסטיין                     ראש ביה"ס להכשרה
ד"ר אולז'ן גולדשטיין                     ראש ביה"ס ללימודים מתקדמים
ד"ר דני שוורץ                              ראש ביה"ס להתפתחות מקצועית
ד"ר נועה ליבוביץ                          דיקן הסטודנטים
גב' דינה בן יעייש                          נציגת הסגל האקדמי בהנהלה
מר משה שולץ                             מנכ"ל המכללה

פרופ' לאה קוזמינסקי        נשיאת המכללה
ד"ר אורלי קרן                  משנה אקדמי לנשיאה
ד"ר אסתר פיירסטיין         ראש ביה"ס להכשרה -יו"ר
ד"ר בתיה רייכמן              ראש לימודי הכשרה
ד"ר נועה ליבוביץ             דיקן הסטודנטים
ד"ר ערגה הלר                נציגת ראשי ההתמחויות
גב' עומר רותם                נציגת ראשי תוכניות ההכשרה
מר משה שולץ                 מנכ"ל המכללה

ד"ר אסתר פיירסטיין             ראש ביה"ס להכשרה
ד"ר אורלי קרן                      משנה אקדמי לנשיאה
ד"ר אברהים אלבדור            ראש תוכנית שח"ף הכשרת אקדמאים להוראה
גב' אופיר שפר                     ראש התמחות בחינוך בלתי פורמלי
ד"ר אינה סמירנוב                ראש תוכנית הכשרה לבית הספר העל יסודי –
גב' איה רימון                       ראש תוכנית "נתיבים"
ד"ר איליה מורגולב               ראש לימודי חינוך גופני
ד"ר אליעזר וינוגרד               ראש תוכנית שחפ"ץ
ד"ר אריאל רם פסטרנק         ראש התמחות תנ"ך – 2
ד"ר בתיה רייכמן                  ראש לימודי הכשרה
גב' גלית בן ישי                    ראש מיח"ם
ד"ר גילת טרבלסי                ראש התמחות בחינוך מיוחד
מר ג'מיל אבו עג'אג'             ראש תוכנית הכשרה לחינוך מיוחד במגזר בדואי
גב' דינה בן יעיש                  ראש תוכנית הכשרה לגן
גב' דלית דולב                     מרכזת ההתנסות המעשית בחינוך הגופני
ד"ר דפנה גרנית דגני           ראש תוכנית תמורות –
גב' דינה שחאדה                  ראש תוכנית הכשרה לגננות במגזר הבדואי
גב' דפנה גוברין                   ראש תוכנית הכשרה לחינוך מיוחד
ד"ר ורד יפלח                      מרכזת תוכנית מצוינים
ד"ר זיוה ילין                       ראש התמחות באומנות
ד"ר חיה קפלן                     ראש היחידה כניסה להוראה
ד"ר חיים דיהי                     ראש התמחות בלשון עברית כשפה שנייה
מר טארק אבו רג'ב              ראש התמחות בלשון ערבית כשפת אם
ד"ר טליה ברק                    ראש התמחות בלשון עברית
ד"ר יהודית סלפטי כהן        ראש תוכנית הכשרה לביה"ס היסודי –
מר כמאל אבו רביעה           ראש תוכנית הכשרה לבי"ס היסודי במגזר הבדואי
פרופ' לאה קוזמינסקי          נשיאת המכללה
ד"ר לירון שוקטי                 ראש התמחות באנגלית
מר מועין פחארלדין            ראש היחידה ללימודי רב תרבותיות
ד"ר מיכל ינקו                    ראש התמחות במוסיקה
גב' מור בן עזרא                ראש תוכנית הנדסאים
ד"ר נאדר חילף                 ראש התמחות במתמטיקה
ד"ר נורית בסמן                ראש לימודי חינוך
ד"ר נועה ליבוביץ              דיקן הסטודנטים
ד"ר נמרוד זינגר               ראש התמחות בהיסטוריה
ד"ר סאלח אבו חאמד        ראש התמחות במדעים
גב' ענת קסלר                  רכזת הסטאז' ביחידה לכניסה להוראה
גב' עפרה אראל               ראש תוכנית הכשרה באמנות
ד"ר ערגה הלר                ראש התמחות בספרות
גב' עומר רותם                ראש תוכנית "שבילים"
גב' רגינה בן שטרית        מרכזת קורסי אנגלית לצרכים אקדמיים, ראש איתקה
ד"ר שרון רנן                   ראש התמחות בגיאוגרפיה
ד"ר תרצה לוין                ראש לימודי שנה א' וראש התמחות בגיל רך
מר משה שולץ                מנכ"ל המכללה
מר אבי בוחבוט              נציג אגודת הסטודנטים

ד"ר אולז'ן גולדשטיין                         ראש ביה"ס ללימודים מתקדמים
ד"ר אסתר ורדי                                ראש תוכנית תואר שני חינוך בגיל הרך
ד"ר אריק שגב                                 ראש תוכנית תואר שני למידה והוראה
ד"ר אריק שגב                                 ראש תוכנית M.Teach
ד"ר חיה קפלן                                  ראש תוכנית תואר שני ייעוץ חינוכי
ד"ר מירב אסף                                 ראש תוכנית תואר שני חינוך בעידן טכנולוגית מידע
ד"ר פליקס לבד                                ראש תוכנית תואר שני חינוך גופני וספורט לקהילות בהדרה

ד"ר דני שוורץ                                ראש בית ספר להתפתחות מקצועית
ד"ר מאיה לוגסי                             מנהלת המרכז להתפתחות מקצועית במרכז הארצי להתפתחות מקצועית, בית יציב
ד"ר דיתה פישל                             מרכזת קורס ההתאמה בהוראה לבעלי מקצועות פרא רפואיים
גב' מרים זגורי                               מרכזת קורסי מדעים
גב' גלית בן ישי                              מרכזת קורסי רובוטיקה ותקשוב
ד"ר אביבה כהן                              מרכזת קורסי סגני מנהלי בתי ספר
גב' עליזה כלפון                             מרכזת קורסי ההתפתחות המקצועית להכשרת רכזים פדגוגיים בבתי"ס וקורסי תוכנית אתגרים
ד"ר חיה קפלן                                ראש היחידה ורכזת תחום השנה הראשונה בהוראה
גב' נורית כוכבי                              מנהלת המרכז להורות ומשפחה
מר רונן כהן                                   מרכז קורסי חינוך גופני
ד"ר יעל וינברגר                            רכזת קורסי נוער בסיכון וקורסי קב"סים
גב' סופי בן יאיר                            רכזת קורס הכשרה אקדמית למחנכים מלידה עד גיל 3 שנים

ד"ר מארק אפלבאום                      ראש רשות המחקר והערכה
ד"ר דביר מלניק                            ראש המרכז לקידום הוראה

גב' רגינה בן שטרית                       מרכזת איתקה (אימון תמיכה קבלה העצמה)
מר חסן גנאים                               מרכז תמיכה לסטודנטים בדואים

גב' יוספה אנטלר                            מנהלת המכינה

גב' שמרית לבן מולכו

לשיחה עם יועץ, השאר פרטיך וניצור קשר בהקדם
דילוג לתוכן