דבר נשיאת המכללה

דבר נשיאת המכללה

פרופ' לאה קוזמינסקי נשיאת המכללה

בנימה אישית
מקצוע ההוראה הוא מקצוע מאתגר ומהמקצועות החשובים ביותר בחברה הישראלית. בכוחם של המורים לתרום לאיכות החיים של תלמידיהם, להעמיד בפניהם אתגר אינטלקטואלי, להעשיר את עולמם ולהצמיח את אישיותם. ברצוני להציע לך למצוא משמעות במקצוע ההוראה במסגרת מכללת קיי.

 

מכללת קיי היא מכללה אקדמית לחינוך, הנמנית על המכללות המובילות בתחום הכשרת המורים בישראל. זהו מוסד אקדמי רב תרבותי, המחויב להכשרה איכותית להוראה, ומאופיין במצוינות אקדמית, יחס אישי ללומדים ופעילות ענפה למען הקהילה.

 

במכללת קיי פועלות תוכניות לתואר ראשון בהוראה ולימודי תעודת הוראה. באפשרותך ללמוד ולהתמחות בטווח הגילאים (מהגן ועד לעל-יסודי) ובמגוון רחב של התמחויות (כולל מקצועות הומניסטיים, מדעי הטבע, מתמטיקה, אנגלית, חינוך מיוחד, חינוך לגיל הרך, חינוך גופני, חינוך לאמנות, גיאוגרפיה ואיכות הסביבה, חינוך בלתי פורמלי ועוד).

המכללה מציעה גם שש תוכניות לתואר שני: ייעוץ חינוכי ,למידה והוראה, חינוך גופני וספורט לקהילות בהדרה, חינוך בעידן טכנולוגיות מידע, חינוך לגיל הרך ומוסמך בהוראה (M.Teach). כמו כן, קיים מערך נרחב של פיתוח מקצועי למורים ולבעלי תפקידים אחרים במערכת החינוך.
במכללת קיי פועלות תוכניות ייחודיות לתעודת הוראה לסטודנטים בעלי תואר אקדמי (תוכנית שח”ף, תוכנית תמורות ותוכנית שחפ"ץ להסבה להוראה של פורשי כוחות הביטחון), ותוכנית ייחודית למועמדים בעלי נתוני כניסה גבוהים במיוחד (תוכנית רג”ב). כמו כן מתקיימות תוכניות השלמה לקראת תואר אקדמי למורים בפועל. שלוש מתוכניות המכללה זכו לליווי הגף לניסויים ויזמות במשרד החינוך (תוכנית "שחף", תוכנית “שבילים” ותוכנית “משאבי צמיחה” לשלב הכניסה להוראה).
לכל הסטודנטים מוצעים מגוון שירותי הוראה-למידה, והסגל האקדמי מעורב במחקר לקידום החינוך וההוראה, ומשמש דוגמא לסטודנטים בדרכי ההוראה ובשימוש בטכנולוגיות מידע חדשניות. המכללה מעורבת בתוכניות בינלאומיות ואלה של האיחוד האירופי,  וסגל המכללה וסטודנטים חוברים למהלכים משותפים של מכללת קיי עם מוסדות אקדמיים בחו"ל.
בידך היכולת להשפיע על החברה ועל דמותו של הדור הבא. אני פונה אליך להצטרף למקצוע ההוראה ולמצוא בו משמעות ואתגר. מכללת קיי תהיה לך בית אקדמי!

 

בברכה,

פרופ' לאה קוזמינסקי
נשיאת המכללה

לשיחה עם יועץ, השאר פרטיך וניצור קשר בהקדם
דילוג לתוכן