מלגות

סטודנטים יקרים!
חשוב מאוד: מלגות אלה קיימות באותה מתכונת בכל שנה, רק תאריכים להגשה שונים ואולי קריטריון זה או אחר, אם טרם הספקנו לעדכן את הטופס הרלוונטי כנסו לאתר או צרו קשר עם משרד האגודה.                   
תודה!

הכנו עבורכם רשימת מלגות לסטודנטים כדי להקל עליכם את החיפוש בדבר מלגות   הרלוונטיות לסטודנטים במכללת קיי.  יחד עם זאת, מכיוון שישנם מלגות שהן עפ"י קטגוריות,   כגון: מקום מגורים, ארצות מוצא, חיילים משוחררים וכו'   אנו ממליצים לכם לבדוק בנוסף למאגר זה מלגות באתר מלגות  המתאימות למצבכם.
מומלץ וחשוב, לשים לב למועדי הגשה ולמסמכים הנדרשים לשם בדיקת זכאותכם למלגה.   אל תוותרו אל תתייאשו, נסו שוב ושוב לשלוח בקשות למלגה אם אתם מאמינים כי היא מגיעה לכם.   אחת מהן צריכה להיות שלך.   בהצלחה!!!!
שלכם אגודת הסטודנטים מכללת קיי.

 •  בוחרים מחר
  התוכנית "בוחרים מחר" פותחת את שעריה לסטודנטים/יות לחינוך והוראה המבקשים להיות חלק מעיצוב פני החינוך בדימונה ולהצטרף לקהילת מחנכים צעירה!
 • פרויקט הלאומי- סיוע לניצולי השואה
  אחרי שעברנו עוד יום זיכרון לשואה ולגבורה והבנו כמה ניצולים מעטים נותרו בקרבנו וכמה חשוב לסייע להם לחיות בכבוד את השנים שנותרו,התאחדות הסטודנטים מחפשת סטודנטים איכותיים למלגה לסיוע לניצולי השואה.הפעילות תימשך עד סוף אוגוסט וסטודנט יוכל לבצע פעילות של 60/120 שעות פעילות תמורת 2500/5000 ש"ח בהתאמה.
  לרישום יש לשלוח קורות חיים למייל: milgot@nuis.co.il
  לפרטים נוספים- לחצו כאן
 •  מלגות מפעל הפיס לשנת לימודים
  בשנת 2012 מפעל הפיס, הפועל למען החינוך בישראל , יעניק 450 מלגות לימוד לשנת לימודים אחת בסך 4.5 מיליון ₪
  המלגות יתווספו ל-1,000 המלגות לתואר ראשון מלא להם זוכים הסטודנטים מידי שנה.
  כל מלגה הינה חד שנתית בסך של 10,000 ₪ ותוענק לכלל הסטודנטים, הלומדים במוסדות להשכלה גבוהה המוכרים ע"י המל"ג וממצב סוציו אקונומי נמוך וזאת על מנת לעזור לאוכלוסיות רבות ומגוונות במימון שנת לימודים אחת. בתמורה למלגה , כל סטודנט מחויב בתרומה לקהילה בהיקף של 130 שעות התנדבות בשנה. פרטים מלאים ניתן למצוא באתר האינטרנט של מפעל הפיס www.pais.co.il
 • מלגות ופעילויות סטארט – אפ – לפרטים לחצו כאן
 •  משרד החינוך – המערך המסייע לסטודנטים במוסדות להכשרת עובדי הוראה
  תיאור כללי: המערך המסייע נועד לתגבר את הכשרת המורים במקצועות הוראה נדרשים, את תוכנית המצוינים בהוראה ולסייע במידת האפשר לסטודנטים במימון לימודיהם באמצעות מלגות והלוואות מותנות. כל סטודנט הלומד במכללה להכשרת עובדי הוראה, רשאי להגיש בקשה באמצעות המכללה בה הוא לומד על-פי קרטיונים שנקבעו על ידי האגף להכשרת עובדי הוראה. גובה המלגה/הלוואה: נקבע ע"י משרד החינוך, בהתאם למספר נקודות הצבירה בהן יזכה התלמיד על בסיס המידע שימסור בטופס הבקשה. יש לראות במלגה המותנית שניתנת כהלוואה בנקאית לכל דבר והיא תעמוד לפרעון מיידי עם תום הלימודים או הפסקת לימודים מכל סיבה שהיא. מועד הגשה: תחילת שנת הלימודים. פרטים נוספים: דיקן הסטודנטים
 • מלגות המכללה
  תיאור כללי: מכללת קיי מעמידה לרשות הסטודנטים הלומדים בשנים א'-ד' מספר מצומצם של מלגות שמטרתן לסייע לסטודנטים במימון שכ"ל. מלגות הסיוע מוענקות על סמך מצב כלכלי ומשפחתי של הסטודנט, תוך התייחסות לכלל בקשי המלגות. רשאים להגיש בקשה סטודנטים שעקב מצבם הכלכלי מתקשים בתשלום שכ"ל, והם עומדים בקריטריונים שנקבעו. מועד הגשה: תחילת שנת הלימודים.
 • פר"ח
  תיאור כללי: פר"ח הוא פרויקט חונכות ארצי אשר בו זוכים סטודנטים בהזדמנות ליצור קשר עם תלמידים, ילדים, ובני נוער הזכאים לעזרה. משך החונכות היא מתחילת שנת הלימודים ועד סוף חודש יוני. רשאים להירשם לפרויקט כלל הסטודנטים במוסדות להשכלה גבוהה. גובה המלגה: כ- 50% משכ"ל. מועד הרשמה: באינטרנט. משנה לשנה עשויים לחול שינויים נא עקוב אחר מועדי ההרשמה ב- אתר פרח
   • עמותת "איילים"
    תיאור כללי : העמותה פועלת בשיתוף עם קרן "אסתר המלכה", קרן סאקטא רש"י, המועצה האזורית רמת הנגב, הסוכנות היהודית, משרד המשנה לרוה"מ, משרד רוה"מ וגורמים נוספים, לקידום הקמת כפרי סטודנטים ויזמים צעירים באזורים פריפריאליים הנמצאים בלב הקונצנזוס הישראלי – הנגב והגליל. כפרים אלה יהוו בסיסי יציאה להתיישבות קבע ולמעורבות חברתית, בצד תיעול רצונם ומרצם של צעירים רבים בישראל לעשייה לאומית כחלק מהגשמה אישית. במסגרת הפעילות העמותה הסטודנט צריך לתת: 6 שעות שבועיות על בסיס שני מפגשים (סה"כ 150 שעות מצטברות בשנה). 100 שעות שנתיות (בימים מרוכזים) לפרויקטים מיוחדים של העמותה ביישובי האזור. 50 שעות שנתיות לפעילות בכפר. שבוע עבודה בהקמת הכפר במהלך חופשת הקיץ פעילות הכשרה – שלושה ימי הכשרה בתחילת שנת הלימודים השתתפות אחת לחודש ביום "איילים" – מפגש עם אומני ישראל, הוגי דעות, סופרים ומרצים. גובה המלגה:בפרויקט של עמותת "איילים" המשוואה מאוד ברורה: אתם נותנים יותר… ומקבלים יותר! מה אתה מקבלים? שימו לב: מלגת לימודים מלאה – סטודנטים המתגוררים בכפר מקבלים מלגה בסך 10,000 ₪ עד להשלמת התואר (בכל שנה!). סטודנטים מיועדי התיישבות בכפר מקבלים מלגה בסך 8,000 ₪. יחידת מגורים נפרדת ומרווחת בכפר (בתמורה לדמי שכירות מוזלים) הסעות יומיות לקמפוס וחזרה לימודים באווירה צעירה ושקטה (עם חבר'ה כמוך!) איכות חיים ברמה שלא הכרת. פרטים נוספים: בדוכני הרשמה שיערכו מעת לעת באוניברסיטאות ובמכללות גם במכללת קיי יש לעקוב אחר העדכונים וכמו כן באתר האינטרנט של עמותת איילים .
 • IMPACT – האגודה למען החייל
  תיאור כללי: המלגה מוענקת לחיילים משוחררים מהמערך הלוחם בצה"ל, שמצבם הכלכלי אינו מאפשר להם להגשים את חלומם ללימודים גבוהים בארץ. הענקת מלגת !IMPACT מיועדת לסייע לחייל המשוחרר (עד דרגת סרן) במימון שכר הלימוד, החל מתחילת הלימודים ועד סיומם (עד 4 שנות לימוד) מדובר בלימודים אקדמיים לתואר ישראלי ראשון(בהיקף מלא) באוניברסיטה/ במכללה/ לימודי תעודה, במוסד לימודים המוכר ע"י המועצה להשכלה גבוהה או משרד העבודה. גובה המלגה: 4000$ לשנה (עד 4 שנות לימוד), ובתנאי שמקבל המלגה יתחייב לתרום 4 שעות שבועיות לקהילה (130 שעות בשנה) וכמו כן, לשמור על קשר עם התורם / מממן המלגה (2 מכתבים בשנה). מועד הגשה: ההרשמה למלגת !IMPACT משתנה משנה לשנה (מס' המקומות מוגבל, מומלץ להקדים ולהירשם). פרטים נוספים: טלפון- 03-5445731 האגודה למען החייל, ענף מלגות, רחוב ויצמן 60, תל-אביב, או באתר האינטרנט www.awis.org.il/impact
 • קרן יו"ר הכנסת למלגות סטודנטים
  תיאור כללי: קרן יו"ר הכנסת מחלקת כמידי שנה מלגות לסטודנטים בהתאם לקריטריונים שנקבעו על-ידה ועל פי התקציב העומד לרשותה בשנת הלימודים הנוכחית. המלגה מיועדת לסטודנטים נזקקים, עפ"י קריטריונים כמפורט באתר האינטרנט של הכנסת. סכום המלגה:1500 ₪. מועד הגשה: מתחילת שנת הלימודים תאריך משתנה משנה לשנה. לקבלת טופס בקשה למלגה יש ליצור קשר טלפונמי. פרטים נוספים: טל' 02-6496432, 02-6496461 משכן הכנסת, הקריה, ירושלים 91950  אתר הכנסת – קרן יו"ר הכנסת למלגות סטודנטים
   • עיריית באר-שבע – אגף הצעירים
    תיאור כללי: המלגה מיועדת לסטודנטים תושבי באר שבע ב-5 שנים האחרונות או עולים חדשים המתגוררים בבאר-שבע 3 שנים לפחות, הלומדים לתואר ראשון במוסד המוכר ע"י המועצה להשכלה גבוהה, וכן סטודנטים המשתתפים בפרויקט פר"ח. לפרטים נוספים: אתר "סטארט-אפ"
 • קול קורא 
  תיאור כללי: המלגה מיודעת לסטודנטים המתעסקים במחקר. סכום המלגה: 2500 ש"ח. לפרטים נוספים: amichai@nuis.co.il
לשיחה עם יועץ, השאר פרטיך וניצור קשר בהקדם
דילוג לתוכן