דבר נשיאת המכללה

פרופ' לאה קוזמינסקי, נשיאת מכללת קיי

ברכת נשיאת מכללת קיי לשנת הלימודים החדשה, תשפ"א

כו' תשרי, תשפ"א | 14 אוקטובר, 2020

 

 

ברכת נשיאת מכללת קיי לשנת הלימודים החדשה, תשפ"א

 

סטודנטיות וסטודנטים יקרים,

 

בשבוע הבא תיפתח שנת הלימודים החדשה, וזו תהיה שנה, השונה מכל קודמותיה. בימים כתיקנם, ביום פתיחת שנת הלימודים היינו פוגשים אתכם במרחבי קיי: בשערי המכללה וברחבי הקמפוס, בכניסה לבניינים ובחדרי הכיתות והסדנאות. השנה הכל יהיה אחרת. המתווה ללמידה יהיה גמיש ויותאם להנחיות משרד הבריאות, התו הסגול והמועצה להשכלה גבוהה. יעמדו מול עינינו תמיד ובחשיבות עליונה, השמירה על הבריאות שלכם וההקפדה על לימודים אקדמיים במיטבם.

בחודש מרץ שעבר, עם סגירת שערי המכללה ללימודים פנים אל פנים, נערכנו כולנו, אתם והמרצים שלכם, ללמידה מרחוק. לרבים מאתנו זו הייתה דרך הוראה ולמידה אחרת, ובהדרגה למדנו אותה וזיהינו כיצד להפיק ממנה את המרב. המרצים שלכם השתלמו במהלך הסמסטר הקודם, ולכל אורך הקיץ הנוכחי, כיצד להפוך הוראה מרחוק ללמידה משמעותית, המותאמת לכם ולתכני הקורס, ודגש מיוחד הושם על הכרת הדרכים לקידום תחושת קשר ושייכות ומענה לצרכים הרגשיים-חברתיים ולימודיים שלכם, גם כשאנחנו רחוקים פיזית. ועדיין, כולנו מתגעגעים לקשר הבלתי-אמצעי, ללמוד פנים אל פנים עם העמיתים ולחוות חיים סטודנטיאליים במלואם. קצת סבלנות וגם זה יגיע.

במהלך השנה יהיו המרצים שלכם בקשר הדוק אתכם, כדי להבין איך נכון לכם ללמוד ומה נדרש כדי לשפר. המכללה עצמה הרחיבה את שירותי התמיכה הטכנולוגיים עבורכם ועבור המרצים, משרד הדיקנית פתוח עבורכם, כדי להיענות לצרכים הייחודיים של כל אחד ואחת מכם, וראשי התוכניות וההתמחויות יהיו נכונים תמיד להקשיב, לסייע ולתת עצה טובה. אנא אל תהססו לפנות. גם בתקופה, שבה הלמידה היא מרחוק, אנחנו מאמינים כי העמקת הקשרים הבין אישיים והמענה האישי הם בבסיס תהליכי הלמידה.

 

אני מאחלת לכולכם שנת לימודים מעשירה, שנה של צמיחה אישית ולמידה רלבנטית ומשמעותית.

בריאות איתנה לכם ולכל יקיריכם,

 

פרופ' לאה קוזמינסקי

חתימה לאה קוזמינסקי

פרופ' לאה קוזמינסקי
נשיאת המכללה

לשיחה עם יועץ, השאר פרטיך וניצור קשר בהקדם
דילוג לתוכן