דבר נשיאת המכללה

פרופ' לאה קוזמינסקי, נשיאת מכללת קיי

ברכת נשיאת מכללת קיי לשנת הלימודים החדשה, תשפ"ב

כז' בתשרי, תשפ"ב | 03 אוקטובר, 2021

 

 

ברכת נשיאת מכללת קיי לשנת הלימודים החדשה, תשפ"ב

 

סטודנטיות וסטודנטים יקרים,

אנחנו בפתחה של שנת לימודים חדשה, ועדיין בצלה של מגפת הקורונה. גם השנה נצטרך לתמרן בין למידה מרחוק לפעילות בקמפוס, כשההנחיות המתעדכנות של משרד הבריאות והמועצה להשכלה גבוהה יכוונו את צעדינו. נשתדל מאוד לשמור על הבריאות של כל באי המכללה, נקפיד על רמה אקדמית גבוהה ונפעל להעמיק את תחושת הַשְׁלוֹמוּת, השגשוג והרווחה של כולכם, כפרטים וכקהילה.

ההתנסות הנוכחית אינה של "למידה מרחוק" גרידא, אלא למידה בתנאים של מגפה מתמשכת, המלווה אותנו כבר מעל שנה וחצי, וחיי כולנו עלולים להיות מושפעים ממנה גם בשנים הבאות. לפעילות בתנאי חירום מתמשך יכולות להיות השלכות לגבי הַפְּנִיּוּת שלכם ללמידה, לקשרי הגומלין שאתם יוצרים ומטפחים עם עמיתיכם ולתחושה האישית של כל אחת ואחד מכםּ לגבי הצמיחה והנינוחות בחייכם. כסטודנטים וסטודנטיות, השותפים לקהילת מכללת קיי, אנא המשיכו לדאוג זה לזו,  לגלות אחריות הדדית ואיכפתיות, ולהירתם ביחד להצלחתה של שנת לימודים נוספת בתנאי חירום. עם קצת סבלנות, גם הקשר פנים אל פנים עוד יגיע.

 

המרצים שלכם השתלמו במהלך השנה הקודמת ואף בקיץ האחרון, כדי להפוך את ההוראה מרחוק ללמידה משמעותית, המותאמת לכם ולתכני הקורסים. דגש מיוחד הושם על הכרת הדרכים לקידום תחושת הקשר והשייכות ומתן מענה לצרכים רגשיים-חברתיים ולימודיים שלכם. אנא אל תהססו לפנות למשרד דיקנית הסטודנטים, לשירותי הרווחה המוצעים במכללה, לראשי התוכניות וההתמחויות, למדריכים הפדגוגיים וכן לכל אחד ואחת מהמרצים והמרצות שלכם,  כדי לקבל מענה מתאים לצרכים הייחודיים שאתם מעלים.

 

אני מאחלת לכולכם שנת לימודים מעשירה, שנה של צמיחה אישית ולמידה רלבנטית ומשמעותית.

בריאות איתנה לכם ולכל יקיריכם,

 

פרופ' לאה קוזמינסקי

חתימה לאה קוזמינסקי

פרופ' לאה קוזמינסקי
נשיאת המכללה

לשיחה עם יועץ, השאר פרטיך וניצור קשר בהקדם
דילוג לתוכן