אמנות

ראש ההתמחות באמנות

אודות התוכנית

ההתמחות לאמנות פועלת בצמוד למסלול האמנות ומעמיקה בתכניה את הידע הדיסציפלינארי בתחום תולדות האמנות, היצירה על סגנונותיה השונים, גישות האוצרות וטכנולוגיות עכשוויות לצד טכנולוגיות מסורתיות, במטרה להעשיר את בוגריה, להרחיב ולהעמיק את ידיעותיהם  הדיסציפלינאריות בתחום האמנויות.

 

ההתמחות מכשירה את הסטודנטים בתחומי היצירה בעידן של פיתוחים וחידושים מדעיים וטכנולוגיים, תוך ראיית האמנות כבסיס לפעילות חברתית תוך שימת דגש על פיתוח הזהות החברתית הייחודית בתוך חברה רב-תרבותית. התוכנית שואפת להקנות כלים מתאימים לסטודנטים הרוצים להתפתח כאמנים לצד הכשרתם בהוראה, בהיבטים המעשיים והתיאורטיים של האמנות, תוך ראייה בינתחומית המשלבת מדיות אמנותיות מסורתיות וחדשות, ומתוך פיתוח חשיבה ביקורתית.

 

במסגרת הלימוד בסדנאות היצירה לימודי תולדות האמנות, אוריינות חזותית, הבנת תהליכים ויכולת ביטוי חזותית, מתנסים הסטודנטים בטכנולוגיות ישנות ועכשוויות, ומבינים תוך כדי העשייה את דרכי עבודתם של האמנים הגדולים וסודות יצירות המופת.
החוג לאמנות מאפשר לסטודנטים להתמחות בתחום יצירה על פי בחירתם, לאחר שהתנסו באופן מקיף במגוון סדנאות בתחומים שונים, מסורתיים ועכשוויים.

  • המכללה שומרת לעצמה את הזכות לערוך שינויים
  • מספר המקומות מוגבל
  • הרישום להתמחות הנו על בסיס מקום פנוי
  • פתיחת ההתמחות מותנית במספר הנרשמים
לשיחה עם יועץ, השאר פרטיך וניצור קשר בהקדם
דילוג לתוכן