בעלי תפקידים – שנה"ל תשפ"ד
פרופ' אריה רטנר – נשיא המכללה
ד"ר אורלי קרן – סגנית נשיא
ד"ר אסתי פיירסטיין – ראש ביה"ס להכשרה
ד"ר מירב אסף – ראש ביה"ס ללימודים מתקדמים
ד"ר דני שוורץ – ראש ביה"ס להתפתחות מקצועית
ד"ר נעה ליבוביץ – דיקאנית הסטודנטים
מר משה שולץ – מנכ"ל המכללה
יסמין ויצמן – מנהלת כספים
פרופ' אריה רטנר – נשיא המכללה
ד"ר אורלי קרן – סגנית נשיא
ד"ר אסתי פיירסטיין – ראש ביה"ס להכשרה – יו"ר
גב' דינה בן יעיש – ראש לימודי הכשרה
ד"ר נעה ליבוביץ – דיקאנית הסטודנטים
ד"ר חיים דיהי – נציג ראשי ההתמחויות
ד"ר גילת טרבלסי – נציגת ראשי תוכניות ההכשרה
מר משה שולץ – מנכ"ל המכללה
פרופ' אריה רטנר – נשיא המכללה
ד"ר אורלי קרן – סגנית נשיא
ד"ר אסתי פיירסטיין – יו"ר ביה"ס להכשרה
מר משה שולץ – מנכ"ל המכללה
ד"ר אברהים אלבדור – ראש תוכנית שח"ף הכשרת אקדמאים להוראה
ד"ר אופיר שפר – ראש ההתמחות בחינוך בלתי פורמלי
ד"ר איליה מורגולב – ראש לימודי חינוך גופני
מר אליהו טרבלסי – ראש תוכנית הנדסאים
ד"ר אלכס ולדמן – ראש ההתמחות בהיסטוריה
גב' אסנת קליימן – ראש תוכנית הכשרה לביה"ס היסודי
ד"ר אריאל רם – פסטרנק – ראש ההתמחות בתנ"ך
גב' אירנה לביא – ראש ההתמחות באנגלית
ד"ר בדיע אלקשאעלה – ראש תוכנית הכשרה לחינוך מיוחד במגזר בדואי
גב' ברבי שפיר – ראש לימודי שנה א'
ד"ר גילת טרבלסי – ראש תוכנית הכשרה וההתמחות בחינוך מיוחד
מר ג'מיל אבו עג'אג' – ראש תוכנית הכשרה לבי"ס היסודי במגזר הבדואי
גב' דינה בן יעיש – ראש לימודי הכשרה
גב' דינה שחאדה – ראש תוכנית הכשרה לגננות במגזר הבדואי
ד"ר ורד יפלח – ראש תוכנית הכשרה לעל-יסודי
ד"ר ורד פלפל קיסר – מרכזת תוכנית מצויינים (רג"ב)
ד"ר זיוה ילין – ראש ההתמחות באומנות
ד"ר חיים דיהי – ראש ההתמחות בלשון עברית כשפה שנייה
ד"ר טארק אבו רג'ב – ראש ההתמחות בלשון ערבית כשפת אם
גב' יעל סלע-צ'מני – מרכזת ההתנסות המעשית בחינוך המיוחד
ד"ר לאוניד קוגל – ראש ההתמחות במתמטיקה
ד"ר מירית ישראלי – ראש תוכנית תמורות
ד"ר מיכל ינקו – ראש ההתמחות במוסיקה
ד"ר נועה בוטוש – ראש ההתמחות בלשון עברית
ד"ר נעה ליבוביץ – דיקאנית הסטודנטים
ד"ר נמרוד זינגר – ראש תוכנית שחפ"ץ
ד"ר נעמה רשף – ראש ההתמחות בספרות
ד"ר סאלח אבו חאמד – ראש ההתמחות במדעים
גב' סבחה נבארה – ראש תוכנית נתיבים
גב' סופי בן יאיר – ראש תוכנית הכשרה לגן
גב' ענת קסלר – ראש היחידה לכניסה להוראה ורכזת הסטאז' ביחידה לכניסה להוראה
גב' עפרה אראל – ראש תוכנית הכשרה באמנות
גב' צופיה כהן – ראש תוכנית מגשימות
ד"ר רז שפייזר – ראש לימודי חינוך
גב' רגינה בן שטרית – מרכזת קורסי אנגלית לצרכים אקדמיים – איתקה
ד"ר שמעון פוגל – ראש המרכז ליוזמות חינוכיות מתוקשבות (מיח"ם)
ד"ר שרון רנן – ראש ההתמחות בגיאוגרפיה
גב' אנט כהן – ראש תוכנית שבילים
ד"ר תרצה לוין – ראש ההתמחות בגיל הרך
מר סיימון דודוב – יו"ר ונציג אגודת הסטודנטים
ד"ר מירב אסף – ראש ביה"ס ללימודים מתקדמים, ראש תכנית חינוך בעידן טכנולוגית מידע
ד"ר תרצה לוין – ראש תוכנית חינוך בגיל הרך
ד"ר אריק שגב – ראש תוכנית למידה והוראה
ד"ר בתיה רייכמן – ראש תכנית מגוון ושוויון חינוכי
פרופ' חיה קפלן – ראש תוכנית תואר שני ייעוץ חינוכי
ד"ר פליקס לבד – ראש תוכנית תואר שני חינוך גופני וספורט לקהילות בהדרה
ד"ר מארק אפלבאום – ראש תוכנית הוראת STEM בגישה אינטגרטיבית
ד"ר דני שוורץ – ראש בית ספר להתפתחות מקצועית
ד"ר מאיה לוגסי – מנהלת המרכז להתפתחות מקצועית במרכז הארצי להתפתחות מקצועית, בית יציב
ד"ר אביבה כהן – מרכזת קורסי סגני מנהלי בתי ספר
גב' עליזה כלפון – מרכזת קורסי ההתפתחות המקצועית להכשרת רכזים פדגוגיים בבתי"ס ומנהלת המרכז לסימולציה
גב' נורית כוכבי – מנהלת המרכז להורות ומשפחה
גב' מרים זגורי – מרכזת קורסי מדעים
גב' סימונה בייזרמן – מרכזת קורסי חינוך גופני
ד"ר יעל וינברגר – רכזת קורסי נוער בסיכון ופדגוגיה טיפולית
מר עטיה אבו דובה – רכז תכנית אתגרים
גב' מיכל לוי – רכזת קורסי אומנות
מר סתיו נאור – מרכז קורסי הקרן ליזמות
מר גדי הרמן – מרכז קורסי מגמת חשמל ואלקטרוניקה
ד"ר מיכל ינקו – מרכזת קורסי מוסיקה
גב' מיכל אדינג – מרכזת קורסי תקשוב
הגב' קרן סער – מרכזת קורסי הוראה מותאמת
הגב גליה בקשי – מרכזת קורסי מטפלו מחנכות
ד"ר דביר מלניק, ראש המרכז
גב' איה סגל
גב' עליזה כלפון, ראש המרכז לסימולציה
גב' רגינה בן שטרית, מרכזת איתקה (אימון תמיכה קבלה העצמה)
גב' יוספה אנטלר, מנהלת המכינה
גב' שמרית לבן מולכו, עובדת סוצאלית